Bilety na mecz ze Stalą Gorzów w sprzedaży

W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 12 czerwca 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, decyzją Zarządu Speedway Lublin S.A. postanowiliśmy wprowadzić otwartą sprzedaż biletów na mecze Motoru Lublin w sezonie 2020. Biorąc pod uwagę fakt, że możemy wpuścić tylko 25% pojemności stadionu zawierającej jedynie miejsca siedzące, zdecydowaliśmy się na taki krok, ponieważ chcemy dać równą szansę zakupu wszystkim kibicom. Zgodnie ze wcześniejszym komunikatem klubu, informujemy iż sprzedane karnety nie będą obowiązywały w obecnym sezonie.

W nawiązaniu do obowiązującego rozporządzenia, sprzedaż biletów 2020 będzie odbywała się wyłącznie internetowo, za pośrednictwem operatora Eventim.pl i rozpocznie się 19 czerwca o godz. 20.00. Jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie 2 bilety. Informujemy również, że w sprzedaży znajdą się jedynie bilety normalne – w cenie 50 PLN, bez możliwości wyboru biletu ulgowego oraz dziecięcego. W związku z epidemią mamy jedynie 4 miejsca dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich – takie osoby proszone są o kontakt mailowy na adres: niepelnosprawni@eventim.pl celem uzyskania potwierdzenia wejścia na mecz.

Uwaga! Zakup biletu łączy się z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku w relacjach zdjęciowych i filmowych z wydarzenia oraz jest zaświadczeniem, iż osoba dokonująca zakupu oraz uczestnicząca w meczu jest świadoma zagrożenia jakie niesie za sobą sport żużlowy.
Sprzedaż biletów / przekazywanie innych dokumentów uprawniających do uczestnictwa w meczu w charakterze widza odbywa się wyłącznie na podstawie świadomej i bezwarunkowej akceptacji widza w zakresie przyjęcia ryzyka związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 na stadionie podczas imprez przeprowadzonych przez organizatora meczu, w tym w oparciu o zrzeknięcie się ewentualnych roszczeń w stosunku do w/w organizatora. Każdej osobie wchodzącej na stadion zostanie również zmierzona temperatura ciała – w przypadku podwyższonej temperatury, dana osoba nie będzie mogła wejść na teren stadionu.

Informujemy również o obowiązku posiadania przez kibica maseczki przy wejściu na stadion do czasu zajęcia przez niego miejsca oraz podczas poruszania się po obiekcie (np. w drodze do toalety) i w innych przypadkach braku wymaganego dystansu od innych osób - organizator ma prawo kontroli realizacji tego wymogu. Bezwzględnie będzie również wymagane zajęcie przypisanego do danej osoby miejsca siedzącego. Na zakupionym bilecie, znajdzie się również numer bramy, którą należy wejść na stadion.

Cieszymy się, że choć w części będziemy Państwa mogli gościć na Z5 i mamy nadzieję, że już wkrótce nasz stadion znów będzie pękał w szwach, jak dawniej.

PGE EKSTRALIGA
Sponsorzy strategiczni
Lublin miasto inspiracji
Bogdanka
Grupa azoty
Lubelskie smakuj życie
Sponsor główny
Partner motoryzacyjny