Informacja na temat sprzedaży biletów na mecz Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów

Informujemy, że sprzedaż biletów na rewanżowy mecz fazy play-off z Moje Bermudy Stal Gorzów będzie odbywała się wyłącznie internetowo, za pośrednictwem operatora EventimPolska i rozpocznie się w środę, 8 sierpnia o godz. 20.00.

Ceny biletów:
- bilet normalny – 70 PLN
- bilet ulgowy – 50 PLN
- trybuna główna – 140 PLN

W związku z epidemią mamy jedynie 4 miejsca dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, które na miejscu okażą orzeczenie o niepełnosprawności w znacznym stopniu – takie osoby proszone są o kontakt mailowy na adres: niepelnosprawni@eventim.pl celem uzyskania potwierdzenia wejścia na mecz – informujemy, że będą brane pod uwagę maile wysłane 8 sierpnia od godziny 20:00

Uwaga! Zakup biletu łączy się z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku w relacjach zdjęciowych i filmowych z wydarzenia oraz jest zaświadczeniem, iż osoba dokonująca zakupu oraz uczestnicząca w meczu jest świadoma zagrożenia jakie niesie za sobą sport żużlowy.

Sprzedaż biletów / przekazywanie innych dokumentów uprawniających do uczestnictwa w meczu w charakterze widza odbywa się wyłącznie na podstawie świadomej i bezwarunkowej akceptacji widza w zakresie przyjęcia ryzyka związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 na stadionie podczas imprez przeprowadzonych przez organizatora meczu, w tym w oparciu o zrzeknięcie się ewentualnych roszczeń w stosunku do w/w organizatora.

PGE EKSTRALIGA
Sponsorzy strategiczni
Sponsor główny
Partner główny
Partner motoryzacyjny