Informacja na temat sprzedaży biletów na mecz Motor Lublin - Zooleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz

  1. W nawiązaniu do obowiązującego rozporządzenia, przedsprzedaż biletów dla osób posiadających karnety rozpocznie się we wtorek 20.07 godz. 20:00 i będzie odbywała się w trzech etapach wyłącznie na stronie internetowej www.eventim.pl.

I etap
Przedsprzedaż dla posiadaczy karnetów na miejsca numerowane od 20.07 godz. 20:00 do 21.07 godz. 10:00.

II etap
W przypadku niewykupienia puli biletów przez posiadaczy karnetów sprzedaż otwarta na miejsca numerowane od 21.07 godz. 10:00 do wyczerpania 50% wszystkich miejsc na stadionie.

III etap
Sprzedaż otwarta na miejsca nienumerowane wyłącznie dla kibiców zaszczepionych posiadających stosowny certyfikat szczepień przeciwko COVID-19 (certyfikat nie dotyczy dzieci i młodzieży do lat 18).

W przedsprzedaży znajdą się jedynie bilety normalne – w cenie 50 PLN oraz bilety na Trybunę Główną – w cenie 100 PLN, bez możliwości wyboru biletu ulgowego oraz dziecięcego.
Kibice posiadający karnety na Trybunę Główną, jako jedyni będą mogli zakupić bilet na tę trybunę wybierając specjalną promocję „Przedsprzedaż – Trybuna Główna” (nie będą mieli możliwości wyboru biletu na inny sektor). Pozostali kibice posiadający karnety będą mogli kupić bilet na każdy sektor poza Trybuną Główną wybierając specjalną promocję „Przedsprzedaż – Sektory A,B,C”.

By wziąć udział w przedsprzedaży należy wejść na wydarzenie, a następnie wpisać numer karnetu znajdujący się pod kodem QR oraz SEKTOR, RZĄD, MIEJSCE jako jeden ciąg cyfr (przykład: karnet na sektor A1, rząd 1, miejsce 1 o numerze 123456789 będzie miał kod 123456789A111). Każdy karnet będzie upoważniał do zakupu jednego biletu natomiast w ramach procesu zakupowego będzie można zakupić 2 bilety w jednym zamówieniu. Bilety na to spotkanie będą PERSONALIZOWANE I NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI ZMIANYCH DANYCH dlatego prosimy o przemyślane zakupy a także zabranie ze sobą dokumentu potwierdzającego tożsamość.

W związku z epidemią mamy jedynie 4 miejsca dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich – takie osoby proszone są o kontakt mailowy na adres: niepelnosprawni@eventim.pl celem uzyskania potwierdzenia wejścia na mecz.

Uwaga! Zakup biletu łączy się z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku w relacjach zdjęciowych i filmowych z wydarzenia oraz jest zaświadczeniem, iż osoba dokonująca zakupu oraz uczestnicząca w meczu jest świadoma zagrożenia jakie niesie za sobą sport żużlowy.

Sprzedaż biletów / przekazywanie innych dokumentów uprawniających do uczestnictwa w meczu w charakterze widza odbywa się wyłącznie na podstawie świadomej i bezwarunkowej akceptacji widza w zakresie przyjęcia ryzyka związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 na stadionie podczas imprez przeprowadzonych przez organizatora meczu, w tym w oparciu o zrzeknięcie się ewentualnych roszczeń w stosunku do w/w organizatora. Każdej osobie wchodzącej na stadion zostanie również zmierzona temperatura ciała – w przypadku podwyższonej temperatury, dana osoba nie będzie mogła wejść na teren stadionu.

Informujemy również o obowiązku posiadania przez kibica maseczki przy wejściu na stadion do czasu zajęcia przez niego miejsca oraz podczas poruszania się po obiekcie (np. w drodze do toalety) i w innych przypadkach braku wymaganego dystansu od innych osób - organizator ma prawo kontroli realizacji tego wymogu. Bezwzględnie będzie również wymagane zajęcie zaznaczonych na stadionie miejsc siedzących. Na zakupionym bilecie, znajdzie się również numer bramy, którą należy wejść na stadion.

PGE EKSTRALIGA
Sponsorzy strategiczni
Sponsor główny
Partner główny
Partner motoryzacyjny