Ruszyła sprzedaż na Monster Energy FIM Speedway of Nations w Lublinie

Ruszyła sprzedaż na Monster Energy FIM Speedway of Nations w Lublinie

Informujemy, że ruszyła sprzedaż biletów na finały Monster Energy FIM Speedway of Nations w Lublinie, które odbędą się w dniach 16-17 października w Lublinie.

Bilety znajdziecie pod linkiem: bit.ly/2Id9GHk

Ceny biletów:
Piątek: bilet normalny – 79 PLN, Trybuna Główna – 170 PLN
Sobota: bilet normalny – 99 PLN, Trybuna Główna – 200 PLN
Piątek&Sobota: bilet normalny – 165 PLN, Trybuna Główna – 350 PLN

Uwaga! Zakup biletu łączy się z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku w relacjach zdjęciowych i filmowych z wydarzenia oraz jest zaświadczeniem, iż osoba dokonująca zakupu oraz uczestnicząca w meczu jest świadoma zagrożenia jakie niesie za sobą sport żużlowy.

Sprzedaż biletów / przekazywanie innych dokumentów uprawniających do uczestnictwa w meczu w charakterze widza odbywa się wyłącznie na podstawie świadomej i bezwarunkowej akceptacji widza w zakresie przyjęcia ryzyka związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 na stadionie podczas imprez przeprowadzonych przez organizatora meczu, w tym w oparciu o zrzeknięcie się ewentualnych roszczeń w stosunku do w/w organizatora. Każdej osobie wchodzącej na stadion zostanie również zmierzona temperatura ciała – w przypadku podwyższonej temperatury, dana osoba nie będzie mogła wejść na teren stadionu.

Informujemy również o obowiązku posiadania przez kibica maseczki lub przyłbicy od wejścia na stadion do czasu zakończenia zawodów - organizator ma prawo kontroli realizacji tego wymogu.

PGE EKSTRALIGA
Sponsorzy strategiczni
Sponsor główny
Partner motoryzacyjny