Wniosek akredytacyjny

Pobierz Wniosek Akredytacyjny Motor Lublin 2020

Rozpoczęliśmy proces akredytacyjny dla przedstawicieli mediów na sezon 2020. Wypełnione wnioski prosimy przesyłać na adres : media@motorlublin.com.pl. Informujemy, że w przypadku wniosków na cały sezon będziemy rozpatrywać te, które wpłyną na naszą skrzynkę mailową do dnia 29 lutego 2020 włącznie. W przypadku akredytacji na jedno spotkanie, wniosek musi wpłynąć najpóźniej na 72 godziny przed rozpoczęciem zawodów.

W dniach meczowych każdy z akredytowanych przed wejściem na stadion będzie musiał stawić się w punkcie przeznaczonym dla mediów, zlokalizowanym przed bramą stadionu. Tam będziemy wydawać opaski upoważniające do wejścia na obiekt dla: dziennikarzy, fotoreporterów i TV.

Biuro Prasowe Speed Car Motor Lublin

Biuro Prasowe
media@motorlublin.com.pl

Wszystkich przedstawicieli mediów zapraszamy do kontaktu pod powyższym adresem mailowym. Prosimy o przesłanie swojego maila, abyście mogli Państwo otrzymywać informacje o meczach, konferencjach oraz wydarzeniach związanych z klubem, a także terminach składania wniosków akredytacyjnych na spotkania Speed Car Motor Lublin.