Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy” S.A. kolejny rok wspiera naszą drużynę, zostając  sponsorem strategicznym Speed Car Motor Lublin. Lubelscy zawodnicy podczas zmagań w PGE Ekstralidze dumnie eksponują logotypy puławskiego sponsora zarówno na kewlarach, motocyklach jak i teamowych ubraniach.   

– Cieszymy się, że Grupa Azoty PUŁAWY nadal wspiera naszą drużynę – już nie tylko jako sponsor główny, ale sponsor strategiczny. Mam nadzieję, że właśnie dzięki współpracy będziemy mogli jeszcze bardziej podnieść poziom organizacyjny i sportowy. Wspaniałe jest to, że lubelski sport jest wspierany przez liczne przedsiębiorstwa i wszyscy gramy do jednej bramki w walce o najwyższe cele. To właśnie między innymi dzięki takim firmom jak Grupa Azoty Zakłady Azotowe PuławyS.A. możemy z sukcesem odbudowywać lubelski żużel – powiedział Jakub Kępa, Prezes Zarządu Speedway Lublin S.A.

Nieocenione wsparcie otrzymaliśmy również od Pani poseł Elżbiety Kruk, która jest bardzo zaangażowana we wspieranie sportu na Lubelszczyźnie. Dzięki jej przychylnym słowom i zaangażowaniu w sportowe życie Lublina, możemy cieszyć się takim wsparciem Speed Car Motoru Lublin w roku 2019.

Grupa Azoty PUŁAWY to polska grupa chemiczna z siedzibą w Puławach, specjalizująca się w wielkotonażowej produkcji nawozów azotowych, jedyny w Polsce i trzeci w Europie producent  melaminy oraz znaczący producent kaprolaktamu. To także jedyny w Polsce producent nadtlenku wodoru. Ponadto spółka systematycznie zwiększa sprzedaż i potencjał wytwórczy w obszarze RedNOx®. Blisko 40% przychodów Spółka osiąga z działalności eksportowej, lokując swoje produkty na najbardziej wymagających rynkach świata. PUŁAWY to miejsce, w którym technologia i biznes łączą swoje siły, co umożliwia wzrost rolnictwa i innych działów gospodarki. Spółka, która od ponad 50 lat daje początek produktom otaczającego nas świata.

Liczymy iż sukcesy naszego sponsora przyniosą szczęście także zawodnikom Speed Car Motoru Lublin, którzy już w niedzielę zmierzą się z toruńskimi „aniołami” – Get Well Toruń.