Już od najbliższej niedzieli, 2. grudnia, kibice Motoru Lublin będą mieli możliwość nabycia karnetów na trybunę główną stadionu przy Al. Zygmuntowskich 5 na rundę zasadniczą PGE Ekstraligi w sezonie 2019. Sprzedaż będzie prowadzona wyłącznie za pomocą jednego serwisu internetowego.

Każdy, kto chce w świetnych warunkach oglądać zmagania „Koziołków” na lubelskim obiekcie w najlepszej żużlowej lidze świata, powinien zarezerwować sobie chwilę wolnego czasu w najbliższą niedzielę. Miejsca z najlepszą widocznością na tor, będzie można zdobyć już od godz. 15:00. Właśnie o tej porze rozpocznie się sprzedaż internetowa, która jest jedynym sposobem, by nabyć karnety na trybunę główną na rundę zasadniczą PGE Ekstraligi w sezonie 2019.

Kibicować żółto-biało-niebieskim, z najlepszych miejsc przy Alejach Zygmuntowskich 5, będą jedynie nieliczni. Pula karnetów jest mocno ograniczona, więc kto pierwszy, ten lepszy. Za przyjemność oglądania meczów z trybuny głównej, trzeba będzie zapłacić 490 zł, jednak te miejsca zdecydowanie są tego warte. Warto podkreślić, że każde z miejsc będzie numerowane i przypisane do danej osoby na całą rundę zasadniczą nadchodzącego sezonu. Zachęcamy więc do obserwowania strony tubilety.pl, ponieważ tylko za jej pośrednictwem będzie można zdobyć wejściówki.

Zasady uczestniczenia w meczach z dziećmi są następujące:

Posiadacze karnetów na trybunę główną, na każde ze spotkań rundy zasadniczej mogą przyjść z dzieckiem, którego wzrost nie przekracza 100 cm. Jest to niezbędny warunek, ponieważ pociechy muszą zajmować miejsca na kolanach swoich opiekunów.

Kibice, którzy nie zdołają dołączyć do grona szczęśliwców kibicujących na trybunie głównej, ciągle mogą zamawiać karnety gwarantujące miejsca w pozostałych częściach stadionu. Na stronie internetowej http://sklep.motorlublin.com.pl/ wciąż dostępne są bowiem ostatnie sztuki karnetów normalnych, ulgowych oraz dziecięcych.

Sponsorem biura prasowego jest: