Nowy sezon PGE Ekstraligi coraz bliżej, dlatego kompletujemy drużynę klubu 100 na rok 2020. Zachęcamy do współpracy!

Pamiętamy jak niespełna rok temu Prezydent Krzysztof Żuk i Marszałek woj. lubelskiego Jarosław Stawiarski razem oficjalnie inaugurowali działalność naszego klubu. W tamtym momencie 60 firm wspierało lubelski żużel. Teraz możemy się pochwalić, że liczba ta stale rośnie i kolejni partnerzy dołączają do jakże zacnego grona. Dzięki temu nasz klub ma stabilną sytuację i z dużymi nadziejami możemy patrzeć w przyszłość.

Klub 100 to nie tylko sponsoring sportu, ale też doskonała okazja do nawiązania kontaktów towarzyskich i biznesowych. O tym jak dobra atmosfera panuje w gronie naszych partnerów, niech świadczy poniższe zdjęcie z pierwszej w tym roku integracji członków klubu 100. Wspólnie udaliśmy do Hiperbarycznego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego, by skorzystać z nowości na lubelskim rynku – terapii tlenowej w komorze hiperbarycznej.

To jednak tylko początek, bo w planie mamy inne atrakcje i ciekawe spotkania w biznesowym gronie. Wszystkich chętnych, chcących dołączyć do klubu i bawić się razem z nami przy żużlu, zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem: biuro@motorlublin.com.pl.