Wspaniałe wieści napłynęły do Lublina z włoskiego Predazzo. Mistrz Europy oficjalnie ogłosił, że będzie bronił barw naszego klubu do końca sezonu 2021!

Podczas sesji Q&A z lubelskimi kibicami na facebook’owym profilu Speed Car Motoru, Mikkel Michelsen przyznał, że będziemy go oglądać w barwach „Koziołków” zarówno w tym, jak i przyszłym roku. – Jestem szczęśliwy w miejscu, w którym się obecnie znajduje i nie widzę siebie startującego gdziekolwiek indziej. Lublin jest wyjątkowy i ciężko to opisać słowami. Pasja do żużla, nastawienie kibiców oraz atmosfera, jaka panuje na lubelskim stadionie, jest niesamowita. I jest tak nie tylko dla zawodników gospodarzy, ale także dla przyjezdnych, którzy również są oklaskiwani. Nigdzie na świecie nie spotkałem się z takim zachowaniem. Chce być tego częścią dłużej niż przez kolejny rok – podkreślił 25-latek.

W poprzednim sezonie Duńczyk był jednym z liderów naszej drużyny i zdobywał średnio 2,013 pkt na bieg, co uplasowało go na 13 pozycji wśród najskuteczniejszych żużlowców PGE Ekstraligi. Po zakończeniu rozgrywek Michelsen był wybierany odkryciem sezonu w wielu rozmaitych plebiscytach podsumowujących 2019 rok w najlepszej lidze świata.