Od 12 października zakłady pracy mogą składać zamówienia na karnety umożliwiające wstęp na przyszłoroczne mecze ligowe lubelskiej drużyny. Sprzedaż indywidualna rozpocznie się w późniejszym terminie.

Na uprzywilejowanej pozycji znalazły się zakłady pracy. Wielu wiernych kibiców należy do różnych grup zawodowych, które w ten sposób chcemy uhonorować. Dzięki temu próbujemy zachęcić i zbliżyć do siebie naszych fanów w obrębie danych firm lub przedsiębiorstw.

Karnet na sezon 2019 upoważnia osobę do wstępu na 7 rund fazy zasadniczej, które odbędą się na stadionie przy Alejach Zygmuntowskich w Lublinie. Cena takiego karnetu to 250 zł za sztukę.

Sprzedaż indywidualna rozpocznie się później. Aby być na bieżąco, zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej oraz fan-page’a na portalu społecznościowym Facebook – https://www.facebook.com/speedcarmotorlublin/.

Zachęcamy do wspólnego kibicowania Motorowi w PGE Ekstralidze – najlepszej żużlowej lidze świata! Zapytania i zamówienia prosimy kierować drogą mailową na adres info@kmcross.pl z dopiskiem KARNET 2019.

Sponsorem biura prasowego jest: