Uprzejmie informujemy, że 22 listopada 2018 roku o godzinie 14 ruszy sprzedaż karnetów na domowe mecze żużlowców Motoru Lublin w PGE Ekstralidze w sezonie 2019.

Karnety upoważniają kibiców do wstępu na siedem spotkań rundy zasadniczej, które odbędą się na lubelskim stadionie przy Alejach Zygmuntowskich 5.

CENY KARNETÓW – SEZON 2019:
* karnet normalny – 250 zł
upoważnia do wejścia na cały stadion oprócz trybuny głównej

* karnet ulgowy – 180 zł
upoważnia do wejścia na cały stadion oprócz trybuny głównej:
– studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją
– uczniów szkół ponadpodstawowych
– emerytów i rencistów z ważną legitymacją

* karnet dziecięcy – 50 zł (w sezonie 2019 każde dziecko musi posiadać karnet lub bilet)
upoważnia do wejścia na cały stadion oprócz trybuny głównej:
– dzieci w każdym wieku, do czasu zakończenia nauki w szkole podstawowej i posiadające ważną legitymację szkolną

DYSTRYBUCJA
Karnety będzie można kupić za pośrednictwem strony internetowej sklep.motorlublin.com.pl. Sprzedaż stacjonarna zostanie zorganizowana wyłącznie w siedzibie firmy Cartmax, która znajduje się przy ul. Spółdzielczości Pracy 32 (parking poziom 0), od poniedziałku do piątku w godzinach 14-22 oraz w soboty i niedziele w godz. 10-22. Warto odnotować, że w firmie Cartmax istnieje możliwość płatności kartą, a ilość karnetów jest ograniczona.

KARNETY NA TRYBUNĘ GŁÓWNĄ
Wkrótce ruszy również sprzedaż karnetów na trybunę główną w cenie 490 zł za sztukę, które będą dystrybuowane przez serwis tubilety.pl. Każda osoba, która zdecyduje się na zakup tego rodzaju karnetu będzie miała możliwość wyboru swojego miejsca na trybunie. Ponadto, posiadacze karnetów na trybunę główną będą mogli wprowadzić na stadion dziecko do 100 cm wzrostu i trzymać je na kolanach podczas meczu.

Sponsorem biura prasowego jest: