Zawsze staramy się pomagać jak możemy, co potwierdzają liczby – ponad 500 litrów oddanej krwi i kilka busów zebranych nakrętek. Chcemy po raz kolejny sprawić, by na twarzach pojawił się uśmiech!

Żużlowcy dzieciom. To będzie #superpaczka! to projekt, dzięki któremu chcemy zrobić największą akcję charytatywną w historii Lublina i chcemy, by usłyszała o niej cała Polska!

Dlatego angażujemy w nią jak największą liczbę kibiców, sponsorów oraz przyjaciół środowiska żużlowego. Od dzisiaj do 18 grudnia w kilku punktach miasta możecie przekazywać dary dla dzieci z Domów Dziecka.

W finale akcji, podczas której pojawią się także niespodzianki od żużlowców Speed Car Motoru Lublin (a oni sami wezmą w niej udział), pojedziemy przez miasto specjalną ciężarówką z prezentami, obdarowując jak największą liczbę dzieci!

Chcemy angażować w to także naszych sponsorów, rzucając im specjalne charytatywne wyzwania oraz całe środowisko polskiego speedwaya.

Dary (słodycze, ubrania, gry planszowe, zabawki itd. itp.) możecie składać w następujących punktach 

 SKATE TOWN (ul. Krochmalna 13H, 20-401 Lublin)
 Cartmax Kryty Tor Kartingowy (Al. Spółdzielczości Pracy 36, Galeria Olimp, 20-147 Lublin)
 Leroy Merlin (Al. Wincentego Witosa 32)
 Leroy Merlin (Al. Spółdzielczości Pracy 32)

Róbcie sobie zdjęcia i wysyłajcie nam, dzięki czemu codziennie będziemy widzieć, jak nasza świąteczna #superpaczka rośnie w oczach!

Puszczajcie info o tej akcji dalej, by dowiedziało się o niej jak najwięcej osób. Pokażmy, jaką siłą są kibice żużla w Lublinie!

Sponsorem biura prasowego jest: