Organizowany jest wyjazd kibiców Motoru, na mecz ze Stalą Gorzów Wlkp. którego rozegranie zaplanowano na dzień 12 kwietnia 2019 r. Koszt podróży busem wynosi 140 zł. Jeśli liczba zainteresowanych wyjazdem osób, pozwoli to na wynajęcie autokaru (67 miejsc), to koszt ten zmniejszy się do 90 zł, a różnica w cenie zostanie zwrócona każdemu z fanów w dniu wyjazdu. Zapisywać można się, dokonując przelewu (140 zł) na nr konta: 75 1140 2004 0000 3602 7856 6908.
W jego tytule należy wpisać kolejno swoje imię, nazwisko, pesel oraz nr. telefonu. Zapisy stacjonarne przyjmowane będą w restauracji Maxipizza, przy Al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie, w godz. 18-19, w dniach od piątku 5 kwietnia, do soboty 6 kwietnia oraz podczas meczu z GKM Grudziądz, przy gnieździe sektora od Bystrzycy. Warunkiem wpisania się na listę jest pokrycie kosztu podróży.

Kibice, którzy na ten mecz wybierają się własnym środkiem transportu, również mają obowiązek wpisania się na listę. Mogą to zrobić drogą mailową, wysyłając na adres wyjazd.motorlublin@gmail.com swoje imię, nazwisko, nr. pesel oraz nr. rejestracyjny pojazdu, którym będą jechać na mecz. Każda z zapisanych osób otrzyma w odpowiedzi wiadomość zwrotną, z którą prosimy się zapoznać. Termin zamknięcia listy to niedziela, 7 kwietnia.