Pamiętajcie, że tylko przestrzegając zasad, możemy skrócić czas trwania epidemii i zadbać o zdrowie swoje oraz naszych bliskich. Dlatego zachęcamy wszystkich do pozostania w domach.

-Spędzam ten okres w domu i mam nadzieję, że kibice też podchodzą do tego na poważnie i również pozostają we własnych czterech ścianach – mówi Paweł Miesiąc. – Tęsknie już za ligowym ściganiem i rywalizacją. Mam nadzieję, że to wszystko jak najszybciej się skończy i niedługo zobaczymy się na stadionie – dodaje nasz zawodnik.

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie zachęcamy także do pomocy placówkom ochrony zdrowia oraz partnerom naszego klubu. To w dużej mierze dzięki nim lubelski żużel jest w obecnym miejscu. Robiąc codzienne zakupy, pamiętajcie o tym, by w miarę możliwości wybierać produkty i usługi oferowane przez naszych sponsorów.

-Sytuacja z koronawirusem jest ciężka, ale musimy starać się trzymać i robić, co potrzeba, żeby zaraza się nie rozwinęła i nie zaatakowała jeszcze większej liczby ludzi – przyznaje Grigorij Łaguta, kapitan Speed Car Motoru Lublin. – Wiadomo, że żużel już nam się śni po nocach, ale najważniejsza jest teraz rodzinka, więc lepiej zostańcie w domu i przeczekajcie ten czas – podkreśla popularny „Grisza”.

Przy okazji, zachęcamy wszystkich najmłodszych kibiców do tworzenia rysunków związanych z żużlem i wysyłania nam ich poprzez wiadomości na portalu społecznościowym Facebook. Polecamy także oglądanie naszego kanału na platformie YouTube.