Dzięki hojności naszych kibiców zebraliśmy rekordową ilość podarków dla domów dziecka w ramach akcji „Żużlowcy dzieciom” i znów pokazaliśmy, że lubelscy kibice speedwaya uwielbiają pomagać!

Od 3 do 18 grudnia, w kilku specjalnie oznaczonych punktach Lublina można było przekazywać dary (słodycze, gry planszowe, pluszaki, zabawki, itp.) dla domów dziecka. Finał akcji odbył się u naszego partnera Drift-Trike, gdzie kibice mogli zebrać autografy od większości zawodników Speed Car Motoru, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia i porozmawiać. Na koniec nie zabrakło także wyścigów.

Dziękujemy wszystkim Kibicom za zaangażowanie! Podziękowania i ukłony za pomoc należą się także Drft-Trike, Cartmax Kryty Tor Kartingowy, Salon „Podłogi Świata”, Leroy Merlin Polska oraz Czekoladowa Solidarność.

– Fajnie spotkać się z kibicami w takiej atmosferze świąt. A żeby było słodko i miło, to poprosiliśmy kibiców, by przyszli ze słodyczami i innymi podarkami, które przekażemy dzieciom. Cieszymy się również z dobrej frekwencji zawodników na tym wydarzeniu. Musimy się teraz spotykać z naszymi żużlowcami przed sezonem, by ta drużyna poczuła się drużyną – mówi Piotr Więckowski, menadżer Speed Car Motoru.

Sponsorem biura prasowego jest: