W niedzielę, 16 grudnia od godz. 11, w hali sportowo-widowiskowej „Łuczniczka” w Bydgoszczy odbędzie się charytatywny turniej piłkarski „Gramy dla Tomka”. Cały zysk z organizacji tej imprezy zostanie przekazany na dalsze leczenie i rehabilitację jednego z najbardziej utytułowanych żużlowców w historii speedwaya – Tomasza Golloba.

W turnieju wezmą udział drużyny wszystkich klubów PGE Ekstraligi, w tym reprezentacja Speed Car Motoru Lublin. W barwach naszego zespołu zagrają m.in. Grzegorz Zengota, Wiktor Lampart, Paweł Miesiąc, Jakub Kępa i Oskar Bober, którzy wystąpią w specjalnie przygotowanych na tę okoliczność strojach od firmy IBRA.

Ponadto, obecność na turnieju potwierdziły gwiazdy polskiego i światowego żużla takie jak m.in. Bartosz Zmarzlik, Patryk Dudek, Jarosław Hampel, Piotr Protasiewicz, Janusz Kołodziej czy Artem Łaguta. Nie zabraknie także znanych sportowców wywodzących się z innych dyscyplin, jak Sławomir Szmal, Radosław Majdan czy Anita Włodarczyk.

Poza emocjami czysto sportowymi, tego dnia w bydgoskiej hali zostanie zorganizowana także wystawa motocykli i osprzętu żużlowego Tomasza Golloba, a także mnóstwo innych atrakcji.

Bilety na to wydarzenie można kupować w Internecie, pod adresem https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_nozna/pn0945 oraz w sieciach STS – Zakłady Bukmacherskie, Empik i Kolporter.

Ceny:
10 zł (normalny bilet)
6 zł (ulgowy-emeryci i renciści oraz młodzież i studenci; dzieci do 7 lat wchodzą bezpłatnie)

Warto również zaznaczyć, że w Internecie trwają licytacje cennych przedmiotów przekazywanych przez żużlowców oraz innych sportowców na rzecz Tomasza Golloba. Licytacje są prowadzone na Allegro Charytatywni, a przedmioty te będzie również można zobaczyć w Łucznicze w dniu turnieju.

Sponsorem biura prasowego jest: