Informacja na temat sprzedaży biletów na mecz Orlen Oil Motor Lublin – NOVYHOTEL Falubaz Zielona Góra

Sprzedaż biletów odbywać się będzie wyłącznie w formacie cyfrowym EVENTIM.Pass przez stronę eventim.pl i aplikację mobilną EVENTIM PL. Sprzedaż wystartuje we wtorek 14 maja o godz. 20.00. Jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie 4 bilety.

Bilet w formie kodu QR aktywuje się 4 godziny przed meczem. Wchodząc na stadion musicie okazać bilet ze swojego smartfona.

Ważne: zakupione bilety są przeznaczone tylko dla Was oraz osób, z którymi wybieracie się na mecz – nie można ich skopiować a przekazanie biletu będzie możliwe jednorazowo. Kibic któremu przekazujecie bilet także musi go wyświetlić w aplikacji mobilnej. Odsprzedaż biletów będzie możliwa po cenie nie wyższej niż cena zakupu i odbywać się będzie wyłącznie na www.fansale.pl autoryzowanej przez Eventim platformie do odsprzedaży biletów.

CENY BILETÓW:
bilet normalny – 70 PLN
bilet ulgowy (młodzież ucząca się, studenci z ważną legitymacją, emeryci, niepełnosprawni) – 55 PLN
bilet dziecięcy (do końca szkoły podstawowej) – 35 PLN

Informujemy, że mamy jedynie 6 miejsc dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich – takie osoby proszone są o kontakt mailowy na adres: niepelnosprawni@eventim.pl celem uzyskania potwierdzenia wejścia na mecz.

Bramy na stadion dla osób posiadających karnety zostaną otworzone 2 godziny przed rozpoczęciem meczu. Pozostałe osoby zaczną być wpuszczane 1,5 godziny przed spotkaniem.

Uwaga! Zakup biletu łączy się z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku w relacjach zdjęciowych i filmowych z wydarzenia oraz jest zaświadczeniem, iż osoba dokonująca zakupu oraz uczestnicząca w meczu jest świadoma zagrożenia, jakie niesie za sobą sport żużlowy.

Kibiców drużyny przyjezdnej informujemy, iż wejście na sektor gości będzie możliwe dwie godziny przed meczem. UWAGA! Osoby niepełnoletnie będą przyjmowane tylko z dorosłym opiekunem.

Instrukcja Eventim.Pass 

Sponsor tytularny
Sponsorzy strategiczni
Sponsor główny
Partner główny
Partner motoryzacyjny
MINIŻUŻEL
Sponsor tytularny ORLEN OIL MOTOR LUBLIN