Informacje organizacyjne przed meczem #LUBGOR
- Na mecz można wejść wyłącznie z aktywnym biletem w formacie EVENTIM.Pass, który trzeba otworzyć w aplikacji EVENTIM PL. Na to wydarzenie nie ma fizycznych biletów, a zrzuty ekranu lub nagrania nie będą akceptowane.
- Kod QR zostanie wygenerowany o 16:30
- Jeśli zamówiłeś kilka biletów, dobrym pomysłem jest przekazanie pozostałych swoim towarzyszom, ale nie jest to obowiązkowe – możecie wejść wszyscy razem i okazać bilety na jednym smartfonie.
- Przekazanie biletów można wykonać za pomocą przycisku PRZEKAŻ, który jest dostępny przy każdym bilecie. Jeśli nie zobaczysz przycisku upewnij się, że masz aktualną wersję aplikacji.
- Zalecamy przed przybyciem na wydarzenie otworzyć bilety na swoim urządzeniu, aby zapisały się w pamięci podręcznej. Dzięki temu będą dostępne również w trybie offline. Pomoże to uniknąć problemów wynikających z przeciążenia sieci telefonicznej.
- Naładuj swój telefon!
- Bramy na stadion dla osób posiadających karnety zostaną otworzone 2 godziny przed rozpoczęciem meczu. Pozostałe osoby zaczną być wpuszczane 1,5 godziny przed spotkaniem.