W piątek 30 stycznia nasi przedstawiciele, Mateusz Cierniak, Rafał Trojanowski i Kacper Szewczyk, mieli przyjemność odwiedzić Szkołę Podstawową nr 45 im. Zbigniewa Herberta w Lublinie.
Spotkanie odbyło się dzięki inicjatywie Adama i Wojtka, uczniów tej szkoły i wielkich fanów Motoru, którzy wzięli udział w naszej akcji „Listy do Motorowego Mikołaja”. W swoich listach podzielili się marzeniem o wizycie żużlowców w szkole, które dziś mieliśmy ogromną radość spełnić.
Podczas wizyty rozmawialiśmy o żużlu, przygotowaniach do sezonu i naszej szkółce, a także odpowiadaliśmy na liczne pytania młodych kibiców.
Bardzo dziękujemy za tak ciepłe przyjęcie. Nie możemy się doczekać, aż spotkamy się ponownie, tym razem na stadionie!