Orlen Oil Motor Lublin x Coffee and Sons. Mistrzowska kawa już wkrótce w Waszych filiżankach

Czarna kawa - czarny sport, żużel podnosi ciśnienie jak mocna kawa. Są tacy którzy nie wyobrażają sobie, by nie zacząć dnia od filiżanki pysznej kawy i tacy którzy kochają kończyć dzień speedwayem, teraz będzie można to połączyć.

Niedawno żużlowcy z Orlen Oil Motor Lublin odwiedzili palarnię Coffee and Sons, aby osobiście przyjrzeć się procesowi palenia kawy, zgłębić różnice między ziarnami oraz wziąć udział w cuppingu. Podczas tego spotkania wybrali kawę, która zostanie specjalnie wypalona dla kibiców drużyny, mistrza Polski z lat 2022 i 2023

Palarnia Coffee and Sons

Coffee and Sons to polska, rodzinna palarnia kawy speciality, która od ponad 10 lat dostarcza kawę najwyższej jakości dla wszystkich poszukujących przyjemności w jej piciu. W produkcji kawy trzymają się zasady – zero kompromisów. Najlepsze ziarna do espresso i metod przelewowych wypalają przynajmniej raz w tygodniu i zawsze wysyłają prosto z palarni, aby klienci mogli cieszyć się filiżanką aromatycznej kawy każdego dnia #foragoodday

Dlaczego kawa?

Pasja, precyzja, energia, wspólnota i rytuał – to wartości, które łączą zarówno kawę, jak i żużel. Obie dziedziny wymagają zaangażowania i miłości, dostarczają energii, budują społeczności i tworzą codzienne rytuały pełne radości i emocji. To te elementy łączą miłośników kawy i żużla we wspólnej pasji.

Kawa dla Motoru

Wspólnie wybrana kawa będzie charakteryzować się pełnym i bogatym smakiem, idealnie oddającym ducha sportowej rywalizacji i pasji, które towarzyszą zarówno zawodnikom, jak i kibicom. Ta współpraca to nie tylko spotkanie dwóch światów, ale również okazja, by wspólnie celebrować sukcesy i cieszyć się małymi przyjemnościami – jak filiżanka wyśmienitej kawy.

Kawa rano, speedway wieczorem i cały dzień jesteś na wysokich obrotach.

Premiera kawy już wkrótce. 

 

 

Sponsor tytularny
Sponsorzy strategiczni
Sponsor główny
Partner główny
Partner motoryzacyjny
MINIŻUŻEL
Sponsor tytularny ORLEN OIL MOTOR LUBLIN