Klub

#LublinToŻużel

Żużel – najbardziej kontaktowy i widowiskowy ze wszystkich sportów motorowych. To dyscyplina dla nieustraszonych, gdzie codziennością są zawrotna szybkość, ogromna adrenalina i walka o każdy centymetr toru. Takie właśnie emocje towarzyszą drużynie Motoru Lublin.

Dzięki naszym staraniom ta piękna dyscyplina sportu doczekała się w Lublinie swoistego renesansu, a moda na speedway opanowała Kozi Gród. Jeszcze w 2016 roku lubelski klub nie istniał na żużlowej mapie Polski, a w sezonie 2019 dokonał rzeczy niebywałej. Po dwóch awansach z rzędu, "Koziołki" utrzymały się w PGE Ekstralidze – najlepszej lidze świata bez konieczności rozgrywania baraży. Szóste miejsce w stawce zostało okrzyknięte sensacją. Taki sukces był możliwy dzięki wytężonej pracy na polach: sportowym, organizacyjnym i marketingowym.

Motor Lublin to obecnie najbardziej rozpoznawalny klub sportowy po wschodniej stronie Wisły, który ma tysiące kibiców na Lubelszczyźnie, ale także w innych miastach Polski. Pełne trybuny, bilety wyprzedawane w ekspresowym tempie i najlepsi kibice w kraju to znak rozpoznawczy lubelskiego klubu.

Dotychczasowe triumfy to jednak wstęp do prawdziwej walki. Aby to osiągnąć, potrzebna jest współpraca sportu z biznesem, do której Państwa zachęcamy. Nasze doświadczenie w środowisku motorsportu, w połączeniu z kreatywnym podejściem do marketingu poprzez sport, pozwolą nam optymalnie wykorzystać korzyści wizerunkowe płynące z promocji podczas wydarzeń żużlowych, by osiągnąć Państwa indywidualne cele.

 


Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

PGE EKSTRALIGA
Sponsorzy strategiczni
Sponsor główny
Partner główny
Partner motoryzacyjny