Orlen Oil Motor Lublin zawarł umowę sponsorską z firmą PAWTRANS

Z ogromną radością ogłaszamy, że Orlen Oil Motor Lublin rozpoczął strategiczną współpracę z PAWTRANS, liderem w transporcie płynnych produktów spożywczych w Europie, jako swoim nowym sponsorem głównym.

PAWTRANS, z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku, znane jest z długoterminowej strategii rozwoju, ekologicznego podejścia do transportu oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa. Firma, będąc rodzinnym przedsiębiorstwem, skoncentrowała swoje działania na ciągłym doskonaleniu i rozwoju, oferując kompleksową obsługę w zakresie specjalistycznego mycia autocystern oraz zapewniając bezpieczny i ekologiczny transport.

Współpraca z PAWTRANS to nie tylko wsparcie finansowe dla Orlen Oil Motoru Lublin, ale także możliwość realizacji wspólnych projektów promujących sport i zdrowy styl życia wśród mieszkańców regionu. Orlen Oil Motor Lublin, przygotowując się do kolejnych wyzwań sportowych, z dumą przyjmuje PAWTRANS do swojej rodziny sponsorów głównych, mając nadzieję na długotrwałe i owocne partnerstwo.

 

Sponsor tytularny
Sponsorzy strategiczni
Sponsor główny
Partner główny
Partner motoryzacyjny
MINIŻUŻEL
Sponsor tytularny ORLEN OIL MOTOR LUBLIN